O MNIE


Witajcie! Nazywam się Aleksandra Marzęda - mam 26 lat i mieszkam w Lublinie. Ukończyłam Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej z tytułem magistra chemii, ale z zamiłowania jestem wielką pasjonatką stylizacji i wizażu. Pewnego dnia postanowiłam, że eksperymenty chemiczne zamienię na eksperymenty modowe prezentując swoje inspiracje i pomysły na stylizacje w Internecie. To była jedna z najlepszych decyzji - od ponad 6 lat prowadzę blog o szeroko pojętej tematyce związanej ze stylem: www.styloly.com, który miesięcznie ma ponad pół miliona odsłon.

Cenię sobie zdrowe podejście do mody - nie podążam ślepo za trendami, ale interpretuję modowe nowinki na swój własny styl.
Jestem wielką fanką pastelowych odcieni, które często prezentuję w eleganckich i casualowych zestawach. Myślę, że to właśnie te propozycje są moją najmocniejszą stroną, bo wiele Czytelniczek szuka inspiracji na zwykłe, proste zestawy na co dzień.
Pasja stała się moim pomysłem na życie - rozwój bloga utwierdza mnie w przekonaniu, że chcę się dzielić inspiracjami nie tylko z zakresu mody i urody, ale również stylu życia.
Bloga współtworzy ze mną mój narzeczony Piotr Czerwonka - jest on autorem modowych sesji na blogu. Do estetycznych zdjęć przywiązujemy ogromną wagę tak, aby blog był wizualnie miły dla oka Odbiorcy.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną jak najdłużej...