sobota, 24 września 2022

PIERWSZE URODZINY DZIECKA - DEKORACJE Z MOTYWEM LWA | JAKIE DEKORACJE NA PIERWSZE URODZINY?


Pomysłów na organizację oraz dekorację z okazji pierwszych urodzin dziecka jest w Internecie cała masa - wszystko zależy od Waszego zamysłu oraz możliwości. My od początku chcieliśmy zorganizować imprezę dla najbliższych w naszym nowym domu a dzięki wparciu zaprzyjaźnionych firm udało się osiągnąć zamierzony efekt, jeśli chodzi o balonową dekorację czy słodki poczęstunek dla gości. 

Z racji tego, że sama przeglądałam mnóstwo inspiracji w Internecie - postanowiłam, że po naszym przyjęciu też zostanie "ślad" w postaci tej fotorelacji na blogu -  na przyszłość dla osób, które będą szukać pomysłów na dekoracje urodzinowe z motywem lwa w subtelnej kolorystyce beżów i zgaszonej zieleni.

Koniecznie podzielcie się ze mną w komentarzach - jakie były Wasze pomysły i realizacje w związku z pierwszymi urodzinami dziecka?
Dziękuję za pomoc w realizacji zaprzyjaźnionym firmom:

« Nowszy post Starszy post »

6 komentarzy

 1. Urocze dekoracje. Wszystkiego najwspanialszego dla Solenizanta. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na 1sze urodziny córki sama wszystko przygotowałam. Zrobiliśmy grilla na zewnątrz, sama upiekłam ogromny tort (impreza była duża) balony kupiłam bodajże w Kilku. Nie było motywów przewodnich...i wszyscy byli zadowoleni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wyglądasz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne dekoracje. Ten lew bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 5. Skąd krzesełko do karmienia? Piękne jest 😊 Jak się sprawdza?

  OdpowiedzUsuń
 6. Organizacja przyjęcia urodzinowego dla dziecka w pierwszym roku życia jest wyzwaniem, ponieważ trzeba uwzględnić potrzeby i ograniczenia tak młodego dziecka. Jednym z pomysłów na motyw przewodni przyjęcia dla rocznego dziecka może być np. "Miś i przyjaciele", "Kolorowa kraina" lub "Zwierzęta w lesie". W zależności od wybranego motywu można dobrać odpowiednie dekoracje, np. balony w kształcie misiów, kolorowe serwetki, czy papierowe wachlarze w kształcie liści.

  Atrakcje na takim przyjęciu powinny być przede wszystkim dostosowane do wieku dziecka, dlatego warto zdecydować się na zabawy sensoryczne, np. basen z kulkami lub specjalny dywan z wypukłymi wzorami, na którym dziecko będzie mogło poznawać różne tekstury. Można też zorganizować malowanie twarzy, przygotować dmuchańce lub specjalną strefę zabaw z miękkimi klockami. Warto też zadbać o to, aby goście mogli się swobodnie poruszać po przestrzeni, więc warto rozważyć wynajęcie sali lub przestronnego ogródka.

  Jednym z ważnych elementów przyjęcia dla roczniaka są oczywiście przekąski. Należy jednak pamiętać, że w tak młodym wieku dziecko może jeszcze nie jeść wszystkiego, więc warto postawić na zdrowe przekąski, takie jak np. plasterki owoców czy warzyw, chrupki ryżowe, czy domowe ciasteczka o niskiej zawartości cukru. Warto także pomyśleć o specjalnym torcie urodzinowym dla dziecka, który będzie dostosowany do jego potrzeb i upodobań smakowych.

  OdpowiedzUsuń