O MNIEWitajcie! 

Nazywam się Aleksandra Marzęda-Czerwonka - mam 30 lat i mieszkam w Lublinie. Ukończyłam Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej z tytułem magistra chemii, ale z zamiłowania jestem wielką pasjonatką stylizacji i wizażu. 

Pewnego dnia postanowiłam, że eksperymenty chemiczne zamienię na eksperymenty modowe prezentując swoje inspiracje i pomysły na stylizacje w Internecie. 

Moja dewiza: nie podążaj ślepo za trendami, ale staraj się interpretować modowe nowinki na swój własny styl.


To była jedna z najlepszych decyzji - od ponad 10 lat prowadzę bloga o szeroko pojętej tematyce związanej ze stylem: www.styloly.com, który miesięcznie ma ponad 200 000 odsłon.


Pasja stała się moim pomysłem na życie - rozwój bloga utwierdza mnie w przekonaniu, że chcę się dzielić inspiracjami nie tylko z zakresu mody i urody, ale również stylu życia, aranżacji wnętrz czy planowania i organizacji podróży.


Bloga współtworzy ze mną mój mąż Piotr Czerwonka (www.piotrczerwonka.com), który jest autorem wszystkich sesji na blogu - zarówno modowych, jak i ujęć z naszych podróży.


Lata prowadzenia bloga wyróżniającego się upodobaniem do pastelowej kolorystyki, fotograficzna pasja oraz zamiłowanie do podróży zaowocowały powstaniem koncepcji na stworzenie własnej marki z dodatkami, które będą wyróżniały się prostotą, funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania.


I tak powstała nasza marka PASTELIER z klasycznymi, skórzanymi torebkami (z pastelowym wnętrzem) ręcznie szytymi w szwalni w Lublinie.


LINK DO NASZEGO SKLEPU Z TOREBKAMI - PASTELIER

TUTAJ


Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną jak najdłużej :)