O MNIEWitajcie! 

Nazywam się Aleksandra Marzęda-Czerwonka - mam 31 lat i mieszkam w Lublinie. Ukończyłam Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej z tytułem magistra chemii, ale z zamiłowania jestem wielką pasjonatką stylizacji i wizażu. 

Pewnego dnia postanowiłam, że eksperymenty chemiczne zamienię na eksperymenty modowe prezentując swoje inspiracje i pomysły na stylizacje w Internecie. 

Moja modowa dewiza: nie podążaj ślepo za trendami, ale staraj się interpretować je na swój własny styl.


To była jedna z najlepszych decyzji - od ponad 11 lat prowadzę bloga o szeroko pojętej tematyce związanej ze stylem: www.styloly.com 


Pasja stała się moim pomysłem na życie - rozwój bloga utwierdza mnie w przekonaniu, że chcę się dzielić inspiracjami nie tylko z zakresu mody i urody, ale również stylu życia, aranżacji wnętrz czy planowania i organizacji podróży.


Bloga współtworzy ze mną mój mąż Piotr Czerwonka (www.piotrczerwonka.com), który jest autorem wszystkich sesji na blogu - zarówno modowych, jak i ujęć z naszych podróży.


Lata prowadzenia bloga wyróżniającego się upodobaniem do pastelowej kolorystyki, fotograficzna pasja oraz zamiłowanie do podróży zaowocowały powstaniem koncepcji na stworzenie własnej marki z dodatkami, które będą wyróżniały się prostotą, funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania.


I tak powstała nasza marka PASTELIER z klasycznymi, skórzanymi torebkami (z pastelowym wnętrzem) ręcznie szytymi w małej, lokalnej szwalni w Lublinie.

W 2019 roku zostałam nominowana w plebiscycie Osobowość Roku w kategorii: BIZNES za sukcesy zawodowe, wkład w życie lokalnej społeczności oraz wprowadzenie na rynek marki szyjącej klasyczne, skórzane torebki PASTELIER.


W 2020 roku rozpoczęła się BUDOWA NASZEGO NOWEGO DOMU!


Pod koniec 2020 dowiedzieliśmy się o cudownej nowinie, że w 2021 zostaniemy rodzicami! <3


Kilka miesięcy później (lipiec 2021) zostałam nominowana na Gali Hashtagi Roku SEE BLOGGERS w kategorii BLOGER ROKU i otrzymałam główną nagrodę, jako uznanie mojej 11 letniej działalności blogowej. Niesamowite wyróżnienie i zaszczyt, ponieważ jest to plebiscyt dla twórców internetowych, którzy wyróżniają się swoją działalnością, kreują oryginalne treści, a ich odbiorcy tworzą aktywną społeczność!

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony - mam nadzieję, że zostaniesz ze mną jak najdłużej :)

Śledź mój profil @styloly również na INSTAGRAMIE :)