sobota, 24 września 2022

PIERWSZE URODZINY DZIECKA - DEKORACJE Z MOTYWEM LWA | JAKIE DEKORACJE NA PIERWSZE URODZINY?


Pomysłów na organizację oraz dekorację z okazji pierwszych urodzin dziecka jest w Internecie cała masa - wszystko zależy od Waszego zamysłu oraz możliwości. My od początku chcieliśmy zorganizować imprezę dla najbliższych w naszym nowym domu a dzięki wparciu zaprzyjaźnionych firm udało się osiągnąć zamierzony efekt, jeśli chodzi o balonową dekorację czy słodki poczęstunek dla gości. 

Z racji tego, że sama przeglądałam mnóstwo inspiracji w Internecie - postanowiłam, że po naszym przyjęciu też zostanie "ślad" w postaci tej fotorelacji na blogu -  na przyszłość dla osób, które będą szukać pomysłów na dekoracje urodzinowe z motywem lwa w subtelnej kolorystyce beżów i zgaszonej zieleni.

Koniecznie podzielcie się ze mną w komentarzach - jakie były Wasze pomysły i realizacje w związku z pierwszymi urodzinami dziecka?
Dziękuję za pomoc w realizacji zaprzyjaźnionym firmom:

« Nowszy post Starszy post »

5 komentarzy

 1. Urocze dekoracje. Wszystkiego najwspanialszego dla Solenizanta. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na 1sze urodziny córki sama wszystko przygotowałam. Zrobiliśmy grilla na zewnątrz, sama upiekłam ogromny tort (impreza była duża) balony kupiłam bodajże w Kilku. Nie było motywów przewodnich...i wszyscy byli zadowoleni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wyglądasz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne dekoracje. Ten lew bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 5. Skąd krzesełko do karmienia? Piękne jest 😊 Jak się sprawdza?

  OdpowiedzUsuń